DFS Magdalénka
SK EN
fasiangy 2022
Fašiang v Modre

V uliciach Modry ste cez víkend mohli stretnúť veselý fašiangový sprievod, ktorý sa vyznačoval rôznymi vtipnými maskami. Po fašiangoch je Popolcová streda - začína sa pôstne obdobie, preto všetci využijú poslednú šancu a odchádzajú zo slávnosti s bruchom plným maškŕt.

Ak sa chceš pozrieť, ako to vyzeralo, klikni na nasledujúce linky: foto - Mesto Modra, video - Alexander Kadlečík

konkurz_foto
Vianočné koledy

Prednedávnom boli deti z Magdalénky v Slovenskom rozhlase, kde nahrávali vianočné koledy z Modry a okolia. Ako sa zhostili tejto úlohy, si môžte vypočuť na Štedrý deň o 15.00 na rádiu Regina.

Srdečne pozývame.

Zákulisné fotečky: FB DFS Magdalénka

cd
Predaj vianočného CD "Brm brm ofčički"

Všetci naši milí. Vianočné CD Brm, brm, ofčički je opäť v predaji!

Ak máte záujem:

Pekný deň všetkým!

sustredenie foto
Obrázky zo sústredenia

Už pár dní neustále frčíme od rána pomaly do večera. Tancujeme, spievame, hráme, smejeme sa. Ak chcete nazrieť ako to u nás prebieha, máme pár fotiek na našom facebooku DFS Magdalénka.

Link na fotky: FB DFS Magdalénka

vajnory_spev
Zahrajte mi muzikanti

Ak sa ti páči folklór, príď sa pozrieť na krajskú súťažnú prehliadku v speve a ľudových hudieb detských folklórnych súborov. Súťaž sa koná dňa 18.4.2020 o 14:00 v Kultúrnom centre v Modre.

Viac info v plagátiku:
plagátik

foto_konkurz
Vianočné zastavenie v Modre

Nové CD, ktoré sme pokrstili v sobotu, sa bude predávať na vianočných trhoch 14.12. na nádvorí historickej radnice. O 17.30 máme aj vystúpenie. Príďte sa započúvať, pokochať a zastaviť vo vianočnej atmosfére.

Srdečne pozývame!